Image
Navigation

Om oss - Sarepta Studio

I front på nyskapende teknologi.

Sarepta skaper underholdnings- og visualiseringsprodukter som bruker kjente formater på en ny måte. Dette skaper verdi for våre kunder. Vår spesialitet ligger i vår spillteknologiske spisskompetanse tilknyttet formidlings- og læringsprodukter.

Vi har et stort fokus på nyskapende teknologi og bruk av det nyeste innen blant annet Virtual Reality. Vi arbeider sammen med kundene våre for å finne de beste løsninger. Vi er løsningsorienterte og gir kunden trygghet i at produktet leveres i tide, og med høy kvalitet.

Siden 2010 har vi brukt vår spillteknologiekspertise – inkludert visualisering, animasjon og programvareutvikling – for å skape unike og interaktive produkter.

Ta kontakt for å se hva vi kan hjelpe deg med.

KONTAKT OSS

 

Catharina Due Bøhler
Daglig leder
catharina.bohler@sareptastudio.com
Marianne Lerdahl
Prosjektleder
marianne.lerdahl@sareptastudio.com
Klas Lothe
3D-Artist
klas.lothe@sareptastudio.com
Anna Lena Friess
3D-Artist
anna.lena.friess@sareptastudio.com
Philip Hallanger
Konseptartist
philip.hallangen@sareptastudio.com
Stian Haugen
Programmerer
stian.haugen@sareptastudio.com
Stian Røbergeng
Konseptartist
stian.robergeng@sareptastudio.com
Nuno Correia
Programmerer
nuno.correia@sareptastudio.com
Øyvind Rasmussen
Programmerer
oyvind.rasmussen@sareptastudio.com
Karianne Martinsen
Regnskapsmedarbeider
karianne.martinsen@sareptastudio.com